HAAS+SOHN GLOW černá
Kód: 0435315200000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna GLOW – černá
Krbová kamna GLOW o výkonu 3,5 – 6,7 kW a účinností 81 % jsou vhodná pro vytápění prostor do 121 m³. Napojení do komínu je horní / zadní o průměru 150 mm. Kamna kombinují uzavíratelný přívod vzduchu, externí přívod vzduchu (CPV) a certifikovanou plynotěsnost, což minimalizuje tepelné ztráty a umožňuje komfortní topení i v nízkoenergetických domech.
Hřejivá záře domova
Krbová kamna GLOW nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě vyhřejí místnost a nabídnou příjemný pohled do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění se hodí jak do rohu místnosti, tak u stěny. Výhodou je možnost připojení na koncentrický komín, který zajišťuje odvod spalin i přívod spalovacího vzduchu. Externí přívod vzduchu lze v době, kdy se v kamnech netopí, uzavřít a tím ušetřit teplo.
Pokud kamna zakoupíte a registrujete, získáte prodlouženou záruku na 36 měsíců.
Vaše výhody
Uzavíratelný přívod vzduchu – pohodlné ovládání intenzity hoření
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Certifikovaná plynotěsnost – minimalizuje tepelné ztráty
Technické parametry
Model: GLOW
Barevné provedení: černá
Objednací číslo: 0435315200000
Výkon: 3,5 – 6,7 kW
Rozměry: 955 × 526 × 413 mm
Hmotnost: 112 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: horní / zadní
Účinnost: 81 %
Vytápěcí schopnost: 121 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A+

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 125.87 kg |
| EAN: | 8595235551110 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 112.30 |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 413 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 125.87 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 526 |
| Výška [mm]: | 955 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
