HAAS+SOHN FIREPOT černá - krbová kamna s plotnou
Kód: 0424618010000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna FIREPOT – černá
Krbová kamna FIREPOT v černém provedení o výkonu 3,0 – 6,3 kW a účinností 80 % jsou vhodná pro vytápění prostor do 113 m³. Napojení do komínu je zadní o průměru 150 mm. Kamna kombinují uzavíratelný přívod vzduchu, Easy Control a externí přívod vzduchu (CPV), což zajišťuje úsporné a komfortní topení.
Kamna s plotnou – spojení příjemného s užitečným
FIREPOT umožňují nejen topení, ale i vaření díky moderní sklokeramické plotně. Disponují praktickým boxem na dřevo a regulátorem pro módy „topení“ a „vaření“. Externí přívod vzduchu lze uzavřít, pokud se netopí, a tím zabránit úniku tepla komínem.
Vaše výhody
Uzavíratelný přívod vzduchu do ohniště
Easy Control – komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Technické parametry
Model: FIREPOT
Barevné provedení: černá
Objednací číslo: 0424618010000
Výkon: 3,0 – 6,3 kW
Rozměry: 912 × 541 × 489 mm
Hmotnost: 134 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: zadní
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 113 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 147.58 kg |
| EAN: | 8595235551196 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Plotýnka (F): | Ano |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 133.93 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 489 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 147.58 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 541 |
| Výška [mm]: | 912 |
| Vyústění kouřovodu: | Stavitelné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
