HAAS+SOHN EMBER černá
Kód: 0435315100000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna EMBER
Krbová kamna EMBER o výkonu 3,5 – 6,7 kW a účinností 81 % vytopí prostor až 121 m³. Kamna mají průměr kouřovodu 150 mm s možností horního nebo zadního vývodu. Oválný design v matné černé barvě se hodí do moderního i klasického interiéru a nezabere mnoho místa.
Romantika, která vás rozžhaví
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. Kamna EMBER jsou vybavena samo uzavíratelnými dvířky a certifikací plynotěsnosti (RLU), vhodná i do pasivních a nízkoenergetických domů.
Highlights – Vaše výhody!
Uzavíratelný přívod vzduchu – šetří teplo
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Certifikovaná plynotěsnost – minimalizuje tepelné ztráty
Terciární spalování – nižší spotřeba paliva
Možnost akumulační sady – prodloužení sálavého tepla
Variabilní připojení ke komínu – klasický nebo koncentrický 2v1
Technické parametry
Model: EMBER
Barevné provedení: černá
Objednací číslo: 0435315100000
Výkon: 3,5 – 6,7 kW
Rozměry: 1201 × 526 × 386 mm
Hmotnost: 122 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: horní / zadní
Účinnost: 81 %
Vytápěcí schopnost: 121 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A+

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 136.88 kg |
| EAN: | 8595235551103 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 122.31 |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 386 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 136.88 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 526 |
| Výška [mm]: | 1201 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
