HAAS+SOHN AURORA černá
Kód: 0424637500000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna AURORA
Krbová kamna AURORA o výkonu 3,0 – 6,3 kW a účinností 80 % jsou elegantním a úsporným řešením pro vytápění obytných prostor do 113 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 150 mm. Kamna AURORA jsou vybavena externím přívodem vzduchu s možností uzavření (když v kamnech netopíte, aby vám neunikal ohřátý vzduch z místnosti) a terciárním spalováním, které zvyšuje účinnost a snižuje spotřebu paliva.
Jitřenka, která zazáří a zahřeje i večer
Designově jednoduchá plechová kamna zaujmou svým velkým prosklením, které umožňuje ničím nerušený pohled do ohně. Topeniště je navrženo pro polena o délce až 33 cm, což zvyšuje komfort při přikládání. Externí přívod vzduchu lze v době, kdy v kamnech netopíte, zcela uzavřít, takže nedochází k úniku ohřátého vzduchu z místnosti.
Použité terciární spalování zajišťuje čisté a efektivní hoření, nižší emise a dlouhou dobu hoření. Kamna AURORA tak poskytují příjemné teplo s minimální spotřebou paliva a maximálním komfortem.
Technické parametry
Model: AURORA
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0424637500000
Výkon: 3,0 – 6,3 kW
Rozměry: 916 × 500 × 419 mm
Hmotnost: 85 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 113 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 98.36 kg |
| EAN: | 8595235551059 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,3 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 84.71 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 419 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 98.36 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.30 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 500 |
| Výška [mm]: | 916 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
