GUČA krbová kamna Lava - černá
Kód: EKO-000662.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč právě litinová krbová kamna Lava?
Litinová krbová kamna Lava jsou masivním výrobkem průmyslového holdingu Guča. Kamna Lava, jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny a jsou určena k vytápění a ohřívání vnitřních prostor.
Mezi jejich výhody, díky kterým Vám kamna doporučujeme patří:
- Sekundární spalování
- Sekundární přívod vzduchu
- Terciální přívod vzduchu
- Oplach skla
- Popelník
- Litinový rošt
- Norma EN13240
- Komínová klapka
Kamna Lava patří k nejsilnějším kamnům vyrobením v průmyslovém komplexu v Guči. Svým Vzhledem bude výborným doplňkem pro Váš interiér.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 155 kg |
| EAN: | 8606106531190 |
| Barva: | černá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 40 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 12,5 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Provozní tah: | 10-14 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 16,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6,3 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 540 x 946 x 493 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 450 x 230 x 334 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Terciální přívod vzduchu: | Ano |
| Typ kamen: | jednoplášťová, sálává |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 78,1 % |
| Váha: | 155 kg |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
