GUČA krbová kamna Iskra - černá
Kód: EKO-010822.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč právě litinová krbová kamna Iskra?
Litinová krbová kamna Arina jsou masivním výrobkem průmyslového holdingu Guča. Kamna Arina 2 jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny a jsou určena k vytápění a ohřívání vnitřních prostor.
Mezi jejich výhody, díky kterým Vám kamna doporučujeme patří:
- Sekundární spalování
- Sekundární přívod vzduchu
- Terciální přívod vzduchu
- Oplach skla
- Popelník
- Litinový rošt
- Norma EN13240
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 116 kg |
| EAN: | 8606106531640 |
| Barva: | černá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 30 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Provozní tah: | 12-14 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 430x670x485 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 312x167x305 mm |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 85,6 % |
| Váha: | 70 Kg |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
