Extraflame Sharon Plus Crystal Sharon Plus Crystal - celoskleněné čelní plochy
Kód: 1293701.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
PELETOVÁ KAMNA S ROZVODEM HORKÉHO VZDUCHU
- Hermeticky utěsněná kamna
- Designové celoskleněné čelní plochy
- Praktické rozměry - velmi malá hloubka kamen
- Kamna s ventilátorem – distribuce horkého vzduchu, který lze deaktivovat
- Teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla
- Nové dálkové ovládání s podsvíceným displejem a integrovaným termostatem
- Týdenní programovatelný termostat
- Nová generace zapalování – keramické žhavení pro rychlé zapálení
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní jištění v případě příliš vysoké teploty
- Litinové topeniště a hořák
- Litinová dvířka
- Odnímatelný popelník
- Ovládací panel
- Dálkový multifunkční ovladač s podsvíceným displejem
- Wi-Fi modul – aplikace Total Control 3.0
- Rozvod vzduchu až do vzdálenosti 8 m, možnost deaktivace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna na pelety teplovzdušná |
|---|---|
| Nominální výkon (kW): | 3,5 - 10 |
| Spotřeba paliva při nominálním výkonu: | 0,8 - 2,3 kg/h |
| Typ produktu: | krbová kamna |
| Palivo: | pelety |
| Účinnost (%): | 92 - 91 |
| Rozměr - V x Š x H: | 1150 x 900 x 295 |
| Váha s obalem (Brutto): | 170 kg |
| Váha bez obalu (Netto): | 155 kg |
| Povolená paliva: | Pelety |
| Průměr kouřovodu (mm): | 80 |
| Prosklení: | čelní |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Plotýnka: | Ne |
| Ø trubky externího přívodu vzduchu: | 60 |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 21 kg |
| Ventilátor: | ano |
| Provedení: | teplovzdušná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
