Piazzetta E928 Základní cena kamen včetně obkladu od
Kód: P07928000C-P06151300C.png?69639378)


Detailní popis produktu
Kamna s lineárním designem a celá obložená keramikou vyhřívá místnost přirozenou konvekcí i sáláním a je k dispozici v barevných variantách: Bianco, Nero Opaco, Rosso Lava, Terra Cotta. Přední část je možná s nastavitelným větráním ohřátého konvekčního vzduchu nebo bez něj. K dispozici také jako vzduchotěsná verze s možností systému BCS (automatická regulace hoření) nebo integrovanou akumulací HSS.
HLAVNÍ VÝHODY:
• volitelný systém akumulace tepla (HSS) + 45 kg
• vzduchotěsné topeniště
• volitelně možnost doplnit Multifuoco System® se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
• přední ventilace: směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru
• masivní keramický obklad vlastní výroby
• volitelně systém automatické regulace hoření – BCS
• masivní ocelové topeniště
• odolná keramická vyzdívka Aluker®
• litinová dvířka
• klička s nepálivým povrchem
• popelník
• nerezová miska pro zvlhčování vzduchu
• čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
• dvojí spalování
• vysavač popela: volitelný
• vyberte si z bohaté palety barev – téměř každý odstín je možný (po ověření u výrobce)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Bílá, Červená, Hnědá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 11 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 11 |
| Výška: | 1270 |
| Šířka: | 570 |
| Hloubka: | 450 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 240, 285 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 45 |
| Barva: | bílá (Bianco), černá matná (Nero Opaco), červená lávová (Rosso Lava), šedo-hnědá (Terra Cotta) |
| Účinnost (%): | 86 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,9 |
| Obklad kamen: | keramika |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filter: | černá, bílá, červená, hnědá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 185 - 315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
