Piazzetta E928 Steel Cena kamen
Kód: P07282900C.png?69639378)


Detailní popis produktu
Kamna s lineárním designem, tentorát v ocelovém ekonomickém opláštění, vyhřívají místnost přirozenou konvekcí i sáláním a jsou k dispozici v barvách Bianco, Cor-Ten, Nero. Nastavitelný přední výdech horkého konvekčního vzduchu je již součástí a je možné nasávat spalovací vzduch z exteriéru.
HLAVNÍ VÝHODY:
• vzduchotěsné topeniště
• volitelně možnost doplnit Multifuoco System® se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
• přední ventilace: směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru
• ocelové opláštění
• masivní ocelové topeniště
• odolná keramická vyzdívka Aluker®
• litinová dvířka
• klička s nepálivým povrchem
• popelník
• nerezová miska pro zvlhčování vzduchu
• čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
• dvojí spalování
• vysavač popela: volitelný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Bílá, Hnědá, Oranžová |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 11 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 11 |
| Výška: | 1140 |
| Šířka: | 600 |
| Hloubka: | 470 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 195 |
| Barva: | bílá (Bianco), Corten (rezavá), černá (Nero) |
| Účinnost (%): | 86 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,9 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filter: | černá, bílá, hnědá, oranžová |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 185 - 315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
