Piazzetta E520 T STEEL Cena kamen včetně obkladu od:
Kód: P07520100C-P19520110C.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Vychutnejte si teplo a eleganci s těmito unikátními krbovými kamny. Jejich kulatý harmonický tvar a lesklý ocelový povrch vytváří okouzlující středobod vaší obývací zóny. Robustní litinové dveře a pevná ocelová konstrukce zajišťují vysokou trvanlivost a bezpečnost. Se svým atraktivním vzhledem a energeticky úsporným provozem třídy A+ jsou tato kamna dokonalou kombinací stylu a výkonu. Užijte si krásný plamen a příjemné teplo v moderním provedení. Vyhřívají místnost přirozenou konvekcí i sáláním a jsou k dispozici v barvách Bianco, Corten, Nero.
HLAVNÍ VÝHODY E520 T STEEL:
- Volitelně možnost doplnit Multifuoco System® se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
- Volitelně možnost doplnit závěsnou akumulaci pod bočnice
- Přední ventilace: směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru
- Ocelové opláštění
- Masivní ocelové topeniště
- Vyzdívka topeniště z vermikulitu zaručuje fascinující hoření
- Volitelná odolná keramická vyzdívka Aluker®
- Litinová dvířka
- Popelník
- Nerezová miska pro zvlhčování vzduchu
- Čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
- Dvojí spalování
- Vysavač popela: volitelný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Bílá, Hnědá, Oranžová |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Nominální výkon (kW): | 6,5 |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Výška: | 1009 |
| Šířka: | 503 |
| Hloubka: | 525 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 125 |
| Barva: | bílá (Bianco), Corten (rezavá), černá (Nero) |
| Účinnost (%): | 87,7 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,81 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Barva filter: | černá, bílá, hnědá, oranžová |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 185 - 315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
