Piazzetta E129 M Základní cena kamen včetně obkladu od
Kód: P07290010C.png?69639378)


Detailní popis produktu
Kamna na dřevo E129 M mají elegantní tvary v bílém ocelovém plášti díky čemuž patří do modelové řady Trend Line od značky Piazzetta. Můžete kamna doplnit volitelným systém Multifuoco na zvýšenou konvekci (proudění vzduchu) nebo rozvod ohřátého vzduch do dalších místností a mnoho dalšího.
HLAVNÍ VÝHODY:
• vzduchotěsné topeniště
• volitelně možnost doplnit Multifuoco System® se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
• přední ventilace: směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru
• plášť z lakované oceli a horní deska keramika
• volitelně systém automatické regulace hoření - BCS
• masivní ocelové topeniště
• odolná keramická vyzdívka Aluker®
• litinová dvířka
• klička s nepálivým povrchem
• popelník
• nerezová miska pro zvlhčování vzduchu
• čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
• dvojí spalování
• vysavač popela: volitelný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | černá, bílá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 7,9 |
| Výška: | 1190 |
| Šířka: | 570 |
| Hloubka: | 570 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 153 |
| Barva: | bílá matná (Bianco Opaco), černá matná (Nero Opaco) |
| Účinnost (%): | 85,7 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,2 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Barva filter: | černá, bílá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 135 - 230 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
