DOVRE VISTA 902
Kód: 273.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
DOVRE VISTA 900 - Technická data:
| Nom. výkon: | 14 kW |
| Výkonový rozsah: | 4,7 – 16 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 280 m3 |
| Účinnost: | 80 % |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 880 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Max. délka polen: | 60 cm |
Energetický štítek:

Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belgické krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
