DOVRE TAI55M
Kód: 153.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Nom. výkon: | 11 kW |
| Výkonový rozsah: | 3,7 – 13 kW |
| Vytápěcí schopnost: | cca 180 – 260 m3 |
| Účinnost: | 75,3 % |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 715 mm |
| Hloubka: | 465 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod: | zadní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety, uhlí (ne koks) |
| Max. délka polen: | 55 cm |
Energetický štítek:

Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | litina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
