DOVRE SENSE 403
Kód: 141.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Nom. výkon: | 9 kW |
| Výkonový rozsah: | 3 – 11 kW |
| Vytápěcí schopnost: | cca 150 – 220 m3 |
| Účinnost: | 80 % |
| Výška: | 1160 mm |
| Šířka: | 555 mm |
| Hloubka: | 425 mm |
| Hmotnost: | 150 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod: | přestavitelný horní i zadní |
| Exter. přívod: | průměr 100 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Max. délka polen: | 40 cm |
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | litina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
