DOVRE SAGA 107
Kód: 3342.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Maximální výkon: | 9 kW |
| Minimální provozní výkon: | 2 kW |
| Účinnost při jmenovitém výkonu: | 75 % |
| Doporučený vytápěný prostor: | 140 m3 |
| Výška: | 730 mm |
| Šířka: | 415 mm |
| Hloubka: | 580 mm |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Průměr kouřovodu: | 125 mm |
| Výška napojení kouřovodu: | 610 mm |
| Max. délka polen: | 35 cm |
Přívod externího vzduchu: ANO
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | litina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
