DOVRE BRUT200
Kód: 123.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Jmenovitý výkon: | 6.5 kW |
| Maximální výkon: | 8.5 kW |
| Minimální výkon: | 4.5 kW |
| Účinnost při jmenovitém výkonu: | 78% |
| Doporučený vytápěný prostor: | 130 m³ |
| Výška: | 980 mm |
| Šířka: | 460 mm |
| Hloubka: | 395 mm |
| Hmotnost: | 105 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod: | horní |
| Max. délka polen: | 35 cm |
| Palivo: | dřevo |
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | litina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
