DOVRE BOLD 300
Kód: 117.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Nom. výkon: | 7 kW |
| Výkonový rozsah: | 2,3 – 9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | cca 100 – 150 m3 |
| Účinnost: | 80 % |
| Výška: | 1010 mm |
| Šířka: | 490 mm |
| Hloubka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod: | horní i zadní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Max. délka polen: | 35 cm |
Přívod externího vzduchu: ANO
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | litina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
