DOVRE 640WD
Kód: 192.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
| Maximální výkon: | 11 kW |
| Minimální provozní výkon: | 3 kW |
| Účinnost při jmenovitém výkonu: | 78,6 % |
| Doporučený vytápěný prostor: | 130 – 200 m3 |
| Výška: | 760 mm |
| Šířka: | 650 mm |
| Hloubka: | 550 mm |
| Hmotnost: | cca 190 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Délka polen: | 45 cm |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | litina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
