DOVRE 325CB
Kód: 171.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data
| Jmenovitý výkon: | 6 kW |
| Maximální výkon: | 8 kW |
| Minimální provozní výkon: | 2 kW |
| Účinnost při jmenovitém výkonu: | 81 % |
| Doporučený vytápěný prostor: | 100 – 150 m3 |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 465 mm |
| Hloubka: | 490 mm |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Průměr kouřovodu: | 125 mm |
| Délka polen: |
30 cm |
Přívod externího vzduchu: ANO
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 125 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
