DOVRE 100 CBS
Kód: 100CBS/B.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | * až 5 let viz reklamační řád |
| Jmenovitý výkon (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 125 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Jmenovitý výkon: | 5 kw |
| Maximální výkon: | 7 kW |
| Minimální výkon: | 1,5 kW |
| Účinnost spalování: | 76 % |
| Doporučený prostor: | 60 – 130 m3 |
| Výška: | 620 mm |
| Šířka: | 515 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Průměr kouřovodu: | 125 mm |
| Výška napojení kouřovodu: | 520 mm |
| Délka polen: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

