Dmychadlo - kožené FLAMINGO HS17124
Kód: HSF17-124.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Dmychadlo - kožené FLAMINGO HS17124Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594155833702 |
| Barevné varianty: | Hnědá |
| Délka: | 44 cm |
| Materiál (F2): | plsť |
| Šířka: | 53 cm |
| Váha: | 1 kg |
| Výška: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
