Leda Delta Plus
Kód: 1003-02134.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Vyzkoušejte ZDARMA, jak budou vypadat kamna u vás doma! Pro více informací klikněte zde!
Krbová kamna Delta přichází s úžasným tvarem, který je prostorově úsporný a je vhodný i do rohu, při tom dominantní čelní strana nepůsobí, jako klasická kulatá kamna a umožňují velký čelní výhled do spalovací komory.
Delta jsou akumulační kamna, která mají v horní částí navíc 3 litinové prstence o celkové váze 45 kg, čímž zvyšuje tzv. tepelnou paměť, tedy akumulaci.
Další výhoda je otvírání dvířek, kde místo klasické kličky je svislé madlo a pouhým tahem dvířka otevřete a zacvaknutím zavřete. Je to velice komfortní a elegantní řešení.
PŘEDNOSTI KAMEN DELTA PLUS:
- Prvotřídní litina
- Vysoká míra akumulace
- Jednoduché ovládání
- Otvírání dvířek tahem za madlo
- Spalování dřevoplynů
- Airwash - systém proti usazování sazí na skle
- Možnost připojení přívodu externího vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1330 |
| Šířka: | 498 |
| Hloubka: | 485 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 265 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 130 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 40 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | litinová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
