Dekorativní rám Uniflam 920 Prestige černá mat
Kód: EKO-005263.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Dekorativní rám z leštěné nerezové oceli. Určeno pro instalaci s krbovou vložkou UNIFLAM 920 PRESTIGE. Rám je připevněn k fasádě krbové vložky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 59015926015813 |
| Balení: | 1ks |
| Barevné provedení (F): | černá matná |
| Délka: | 980 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Šířka: | 89,1 mm |
| Váha: | 9,8 kg |
| Výrobce: | Uniflam |
| Výška: | 721 mm |
| Materiál: | ocel |
| Výrobce: | Uniflam |
| Barevné provedení: | černá matná |
| Váha: | 9,8 kg |
| Délka: | 980 mm |
| Šířka: | 89,1 mm |
| Výška: | 721 mm |
| Balení: | 1ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
