Piazzetta CIRCLE Základní cena kamen včetně obkladu od
Kód: PI9240020-0-P06126240C.png?69639378)


Detailní popis produktu
Originální a poutavý design těchto kamen na dřevo nabízí masivní obklad keramikou v barvách: Bianco, Ardesia, Grigio Cerato a Rosso Lava nebo ve dvoubarevném provedení v Bianco Grigio/Terra Cotta a Bianco/Ardesia. Dvířka se zaobleným sklem vytváří maximální výhled do ohně. Kamna disponují odnímatelnými nožičkami. Také je možné kamna doplnit systémem řízení plamene BCS (automatická regulace hoření) nebo akumulační sadou HSS.
HLAVNÍ VÝHODY:
• volitelný systém akumulace tepla (HSS) + 49 kg (pouze v případě horního vývodu)
• možnost otáčení kamen (pouze v případě horního vývodu)
• vzduchotěsné topeniště
• masivní keramický obklad vlastní výroby
• volitelně systém automatické regulace hoření – BCS
• masivní ocelové topeniště
• odolná keramická vyzdívka Aluker®
• ocelová dvířka
• klička s nepálivým povrchem
• popelník
• volitelně nerezová miska pro zvlhčování vzduchu
• čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
• dvojí spalování
• vysavač popela: volitelný
• vyberte si z bohaté palety barev - téměř každý odstín je možný (po ověření u výrobce)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Bílá, Červená, Hnědá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,2 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 7,2 |
| Výška: | 1220 |
| Šířka: | 490 |
| Hloubka: | 490 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 140, 189 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 49 |
| Barva: | bílá antická/terakota (Bianco Antico/TerraCotta), břidlicová (Ardesia), bílá (Bianco), bílá antická/břidlicová (Bianco Antico/Ardesia), voskově šedá (Grigio Cerato), červená lávová (Rosso Lava) |
| Účinnost (%): | 85,1 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,9 |
| Obklad kamen: | keramika |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Barva filter: | bílá, červená, hnědá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 120 - 210 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
