Piazzetta BONNY Cena kamen včetně obkladu
Kód: P02552100C-P061407A0C.png?69639378)


Detailní popis produktu
Kamna na dřevo model BONNY s keramickým obkladem svými jemnými liniemi a barvami vzbuzuje emoce i smysl pro šarm a navozuje příjemný vintage pocit. Keramický obklad je vyroben z velkoplošných dílů a nabízí několik barevných variant v pastelových barvách: Tè Verde, Cipria, Bianco, Crema, Anice a Moka.
HLAVNÍ VÝHODY:
• volitelně možnost doplnit Multifuoco System® se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
• přední ventilace: směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru
• obklad velkoformátová keramika
• masivní ocelové topeniště
• odolná žárobetonová vyzdívka Aluker®
• litinová dvířka
• odnímatelná klička
• popelník
• nerezová miska pro zvlhčování vzduchu
• čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
• dvojí spalování
• vysavač popela: volitelný
• vyberte si z bohaté palety barev - téměř každý odstín je možný (po ověření u výrobce)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Béžová, Bílá, Hnědá, Modrá, Šedá, Zelená |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 9 |
| Výška: | 1090 |
| Šířka: | 805 |
| Hloubka: | 460 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 164 |
| Barva: | béžová (Cipria), hnědo-šedá (Moka), světle zelená (Te Verde), azurově modrá (Anice), bílá (Bianco), krémová (Crema) |
| Účinnost (%): | 80,5 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,7 |
| Obklad kamen: | keramika |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ano |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá, zaoblená |
| Barva filter: | béžová, bílá, hnědá, modrá, šedá, zelená |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 150 - 260 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
