Wanders Black Pearl
Kód: GBP1000.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Unikátní model navržen a vyroben s třemi prosklenými stranami, takže můžete sledovat krásný oheň ze dřeva z celé místnosti.
Black Pearl jsou krásná moderní a sofistikovaná závěsná kamna oválných tvarů, která se hodí do každého interiéru. Horní pohledová deska kamen je z luxusního černého lesklého keramického skla, které se nyní nabízí v barvě bílé.
Tělo kamen je ocelové a dvířka společně s boky je z litiny, což umožňuje lepší akumulaci. Spodní a zadní část spalovací komory je opatřena vermikulitem pro lepší dvojí spalování (spalování plynů z ohně) a tím dochází k větší účinnosti.
PŘEDNOSTI KAMEN BLACK PEARL:
- Dvířka a boky kamen z litiny
- Velký rozsah výkonu
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Prosklené ze tří stran
- Obrovská spalovací komora = umožňuje vkládat polena až 60 cm
- Možnost i jako samostatně stojící na noze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 8 |
| Rozsah výkonu (kW): | 5 - 12 |
| Výška: | 590 |
| Šířka: | 900 |
| Hloubka: | 586 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 130 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 60 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ano |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | závěsná |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | až 240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
