Wanders Black Diamond
Kód: GDI2000.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Wanders Fires & Stoves představuje unikátní model na trhu.
Není mnoho výrobců, kteří se pouštějí do závěsných krbových kamen. A už vůbec ne do takových, kde máte ze tří stran sklo pro maximální požitek z ohně.
Black Diamond jsou moderní a efektivní kamna prosklené ze tří stran ve tvaru diamantu s vrchní pohledovou částí z černého keramického skla, které ještě více vzbuzuje pocit luxusu.
Spalovací komora je vybavena zády z vermikulitu, který zajišťuje dvojí spalování, tedy spalování plynů vytvořených ohněm a tím kamna dosahují vyšší účinnosti.
PŘEDNOSTI KAMEN BLACK DIAMOND:
- Nenapodobitelný design
- Velký rozsah výkonu
- Nízké emise
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Prosklené ze tří stran
- Dvířka na obou bocích
- Obrovská spalovací komora = umožňuje vkládat polena až 55 cm
- Možnost nově i jako samostatně stojící
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 8 |
| Rozsah výkonu (kW): | 5 - 12 |
| Výška: | 693,5 |
| Šířka: | 883 |
| Hloubka: | 585,5 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 125 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 55 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ano |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | závěsná |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | až 240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
