Asgård 2
Kód: 50021.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna Asgård 2 v sobě kombinují funkcionalitu, elegantní kubistický design za velice atraktivní cenu. Tento model krbových kamen má účinnost spalování 78% a zároveň nízké emise.
Kamna jsou vyrobena ze speciální mořené kamnářské oceli, která odolává vysokým teplotám.
Spalovací komora je vybavena kvalitním vermikulitem, který odráží teplo, což způsobuje spalování plynů vytvořených ohněm. Tím vzniká vyšší účinnost a zároveň minimum popela.
Pod spalovací komorou je zásobník na dřevo, takže máte palivo vždy po ruce.
PŘEDNOSTI KAMEN Asgård 2:
- Spalování dřevoplynů
- Vysoká účinnost 78%
- Nízké emise 0,1%
- Atraktivní cena
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 7 |
| Výška: | 832 |
| Šířka: | 530 |
| Hloubka: | 355 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 58 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 32 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,0 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 850 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 140 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
