Leda Antigua H - litinová krbová kamna
Kód: 1003-01230.png?69639378)


Detailní popis produktu
Velmi zajímavá rustikální litinová kamna Antigua H jsou krbová kamna s možností masivní tahové akumulace například s keramickým obkladem. Můžete tak mít od německého výrobce Leda naprosto unikátní a jedinečná kamna právě u sebe doma.
Vynikají hlavně masivní konstrukcí s velkým prosklením a bočním přikládáním.
Dokonalé spalování a pohodlné přikládání i z boku kamen zvyšuje komfort užívání a velké sklo umožňuje krásný výhled na plameny. Masivní tahová akumulace v horní části kamen se postará o příjemné sálavé vytápění i dávno po té, co oheň v kamnech již vyhasl...
Povrchová úprava kvalitní litiny je černý matný lak. Nespornou výhodou je možnost připojení přívodu vzduchu z exteriéru a horní nebo zadní vývod kouřovodu. Další tradiční záležitost a výhoda těchto rustikálních kamen jsou oddělená dvířka k popelníku, takže při vynášení popela nemusíte otvírat celá dvířka od topeniště...
PŘEDNOSTI KAMEN ANTIGUA H:
- Masivní tahová akumulace
- Rustikální vzhled
- Pohodlné boční přikládání
- Široká spalovací komora
- Vysoká tepelná a akumulační kapacita
- Bez zvukových projevů, jako tomu bývá u ocelových kamen (při zahřívání či chladnutí)
- Vysoce kvalitní litinová dvířka pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
- Masivní celo-litinová konstrukce
- Vysoká účinnost
- Zadní nebo horní vývod kouřovodu
- externí připojení vzduchu (volitelné)
- oddělený popelník
- jedinečný vzhled díky keramickému obkladu vaším kamnářem na míru dle Vašich představ (není součástí dodávky kamen)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 8 |
| Rozsah výkonu (kW): | 4 - 12 |
| Výška: | 1784 |
| Šířka: | 645 |
| Hloubka: | 546 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 164, 220 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 40 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,3 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | litinová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1200 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 80 - 240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
