AMETALTOP závěsné nářadí 2
Kód: EKO-004779.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Závěsné nářadí 2
Praktické nářadí, které se připevní na zeď
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8594189439963 |
| Balení obsahuje: | 2x lopatka, smetáček, háček |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Celková váha: | 2,5 kg |
| Délka: | 28 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 76 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
