AMETALTOP závěsné nářadí 1
Kód: EKO-004778.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Závěsné nářadí 1
Praktické nářadí, které se připevní na zeď
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8594189439970 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smeták, háček |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Celková váha: | 3 kg |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
