AMETALTOP stojan s nářadím
Kód: EKO-004777.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Stojan s nářadím
Praktický stojan s nejvíce použivaným nářadím
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8594189439987 |
| Balení obsahuje: | 2x lopatka, smetáček, háček |
| Barevné provedení (F): | černa |
| Celková váha: | 10 kg |
| Délka: | 45 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 57 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
