AMETALTOP plech pod kamna obdelníkový 1000x800x1,5 mm
Kód: EKO-004760.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Plech pod kamna 1000x800x1,5 mm
Plechy pod kamna fungují jako ochrana hořlavých podlah (pvc, linoleum, marmoleum, dřevěné podlahy) a zároveň také jako ochrana před poškozením podlahy váhou kamen. Plech má zaoblené rohy a je pokryt žáruvzdornou odolnou barvou, která ale vyžaduje suché čištění, protože není odolná na kontakt s vodou.
Rozměry: 1000x800 mm
Tloušťka: 1,5 mm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plechy pod kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8594189438027 |
| Barva: | černá |
| Materiál (F2): | Plech |
| Nosnost: | 200 kg |
| Rozměr: | 1000x800 mm |
| Síla materiálu: | 1,5 mm |
| Tvar: | obdelník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
