AMETALTOP plech pod kamna lakovaný (komaxit) 1000x650x0,55
Kód: EKO-011203.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Plech pod kamna 1000x650x0,55 mm
Plechy pod kamna fungují jako ochrana hořlavých podlah (pvc, linoleum, marmoleum, dřevěné podlahy) a zároveň také jako ochrana před poškozením podlahy váhou kamen. Plech má zaoblené rohy a je pokryt žáruvzdornou odolnou barvou, která ale vyžaduje suché čištění, protože není odolná na kontakt s vodou.
Rozměry: 1000x650 mm
Tloušťka: 0,55 mm
Barva: Černá, lakovaná (komaxit)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plechy pod kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8594189438140 |
| Barva: | Černá lakovaná (Komaxit) |
| Materiál (F2): | Plech |
| Nosnost: | 200 kg |
| Rozměr: | 1000x650 mm |
| Síla materiálu: | 0,55 mm |
| Tvar: | Obdélník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
