AMETALTOP koš na dřevo - střední
Kód: EKO-004776.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo - střední
Koš na dřevo, který je vhodný i na větší polena
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8594189439994 |
| Barevné varianty: | černá |
| Délka: | 46 cm |
| Materiál (F2): | ocel |
| Šířka: | 46 cm |
| Váha: | 1,8 kg |
| Výška: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
