Leda Allegra - litinová krbová kamna
Kód: 1003-01799.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kompaktní kvalitní litinová kamna od německého výrobce Leda vynikají masivní konstrukcí a velkým prosklením. Dokonalé spalování a pohodlné přikládání s možností přikládání i z boku kamen zvyšuje komfort užívání. Povrchová úprava je černý matný lak. Nespornou výhodou je i možnost připojení přívodu vzduchu z exteriéru.
PŘEDNOSTI KAMEN ALLEGRA:
- Extrémně tepelně odolná kamna
- Široká spalovací komora pro polena až 50 cm
- Vysoká tepelná a akumulační kapacita
- Bez zvukových projevů, jako tomu bývá u ocelových kamen (při zahřívání či chladnutí)
- Vysoce kvalitní litinová dvířka pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
- Pohodlné ovládání spalovacího vzduchu jednou pákou
- Vysoce kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
- Boční dvířka pro čisté a bezpečné přikládání
- Vysoká účinnost
- Zadní nebo horní vývod kouřovodu
- Energeticky úsporný provoz díky externímu připojení vzduchu (volitelné)
- Pohodlné čištění přes popelník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 8 |
| Rozsah výkonu (kW): | 4 - 12 |
| Výška: | 720 |
| Šířka: | 650 |
| Hloubka: | 482 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 170 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 50 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,3 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | litinová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 80 - 240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
