ADURO ohrada
Kód: EKO-001550.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Ohrada ADURO
Ochranná ohrada proti popálení od kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Balení obsahuje: | ohradu, spojovací prvky a návod k montáži |
| Barevné provedení (F): | černa |
| Celková váha: | 29 kg |
| Délka: | 100-120 cm |
| Rozměr: | 1200 x 1200 x 650 mm |
| Šířka: | 5-10 cm |
| Výška: | 50-60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
