ADURO krbové nářadí PROLINE 3
Kód: EKO-001477.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí Aduro NOIR, je 4-dílná souprava krbového nářadí v černé barvě s nerezovými madly.
Krbové nářadí má jednoduché a funkční řešení zavěšení jednotlivých nástrojů na háčky střední nosné tyče, která je usazena ve stabilním podstavci.
Jedná se o uživatelsky velice praktické krbové nářadí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 5704065007800 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | černa |
| Celková váha: | 1,96 kg |
| Délka: | 18 cm |
| Rozměr: | 350 x 180 x 180 mm |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
