ADURO krbové nářadí PROLINE 2
Kód: EKO-001476.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí Aduro PROLINE 2, je 3-dílná nerezová souprava krbového nářadí s černým stojanem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 5704065003635 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | černa |
| Celková váha: | 2,8 kg |
| Délka: | 46,5 cm |
| Rozměr: | 280 x 125 x 465 mm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Výška: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
