ADURO krbové nářadí PROLINE 1
Kód: EKO-001475.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí Aduro PROLINE 1, je 3-dílná souprava krbového nářadí v černé barvě s nerezovými madly.
Jednoduché a funkční řešení zavěšení jednotlivých nástrojů na háčky střední nosné tyče, která je usazena v kulatém podstavci.
Ve spodní části podstavce je nalepena černá tlumící pěna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 5704065003628 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | černá lakovaná ocel s nerezovými madly |
| Celková váha: | 1,96 kg |
| Délka: | 17,5 cm |
| Rozměr: | 175 x 175 x 502 mm |
| Šířka: | 17,5 cm |
| Výška: | 50,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
