ADURO krbové nářadí MAGNETIC
Kód: EKO-001473.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí Aduro PROLINE 2, je 3 dílná nerezová souprava krbového nářadí s magnety. Jednotlivé nástroje lze zavěsit pomocí magnetu.
Velice praktický set:
- nezabírá prostor,
- praktický tvar nástrojů z hlediska použití,
- nerez, velmi odolný materiál,
- pohrabáč díky svému tvaru opravdu "hrabe"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5704065006452 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | stříbrná |
| Celková váha: | 1 kg |
| Délka: | 29 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
