ADURO krbové nářadí BASELINE 2
Kód: EKO-001472.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí BASELINE, je 4-dílná souprava nářadí ke krbu v černé barvě s nerezovými madly, stojan potažený černou umělou kůži s bílým prošíváním po obvodu.
K doplnění setu doporučujeme koš Aduro koš Baseline 1, který je vyrobený ze stejných materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 5704065005547 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč, kleště |
| Barevné provedení (F): | černa |
| Celková váha: | 4,80 kg |
| Délka: | 30 cm |
| Rozměr: | 300 x 180 x 635 mm |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 63,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
