ADURO koš na dřevo PROLINE obdelník
Kód: EKO-000827.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo Aduro PROLINE obdelník
- Černý ocelový koš obdélníkového tvaru s plastovými rukojeťmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
| EAN: | 5704065003611 |
| Barevné varianty: | černý |
| Délka: | 43 cm |
| Materiál (F2): | Ocelový plech |
| Rozměr: | 420 x 210 x 210 mm |
| Šířka: | 23 cm |
| Váha: | 2,06 kg |
| Výška: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
