ADURO koš na dřevo PROLINE 3 - černá látka
Kód: EKO-000823.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo Aduro PROLINE 3
Interiérový koš potažený černou umělou kůží s bílým prošíváním po obvodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barevné varianty: | černá umělá kůže, černá, šedá, zelená |
| Délka: | 39 cm |
| Materiál (F2): | pevná textilní látka (plstěná) |
| Rozměr: | 390 x 310 mm |
| Šířka: | 39 cm |
| Váha: | 1,8 kg |
| Výška: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
