ADURO koš na dřevo PROLINE 10 - khaki melange
Kód: EKO-000822.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo Aduro PROLINE 10
- Interiérový koš potažený tmavě šedou plsťovou látkou s bílým prošíváním, O 45 cm, výška 29,5 cm.
Do něj je možné vložit plastový koš Aduro koš Proline Plastic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barevné varianty: | šedý, červený, zelený, khaki melange |
| Délka: | 59 cm |
| Materiál (F2): | proutěný z přírodního dřeva |
| Rozměr: | 450 mm |
| Šířka: | 39 cm |
| Váha: | 0,5 kg |
| Výška: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
