ADURO ADURO koš na dřevo kulatý
Kód: EKO-000800.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo Aduro kulatý
- Jedná se o černý ocelový kulatý koš s plastovými rukojeťmi vhodný pro uskladnění a přenášení dřeva, koš je bitelný, ale lehký.
Má plné dno, tzn. že se z něj netrousí nečistoty (kůra, třísky apod.)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barevné varianty: | černý |
| Délka: | 45 cm |
| Materiál (F2): | ocel |
| Rozměr: | 440 x 320 mm |
| Šířka: | 45 cm |
| Váha: | 3 kg |
| Výška: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
