Aduro 9 Lux Keramika
Kód: 50304.png?69639378)


Detailní popis produktu
ORIGINÁL JE JENOM JEDEN - Skvost z dílny dánských vývojářů krbových kamen Aduro - kulatá konvekční krbová kamna Aduro 9 Lux Keramika jsou akumulační verze kamen s oblíbenou a osvědčenou spalovací komorou Aduro 9.
Akumulace je tvořena masivním obkladem ze speciálního bílého akumulačního betonu / keramiky. Tato akumulace prodlužuje interval vychladnutí a tvoří tak další tepelné zisky!
Spodní část kamen (pod spalovací komorou) je prostor uzavřený dvířky, který se používá na uskladnění polen, třísek, podpalovače, rukavice apod..
Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.
Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 9 Lux Keramika:
- Akumulace (betonový/keramický akumulační obklad)
- vysoká účinnost 81,3%
- horní i zadní odkouření
- trojí přívod vzduchu
- patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- spalování dřevoplynů
- objemná spalovací komora - polena až 39cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | bílá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1399 |
| Šířka: | 544 |
| Hloubka: | 500 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 167 |
| Barva: | bílá |
| Účinnost (%): | 81,3 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 39 |
| Obklad kamen: | keramika |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Šířka spalovací komory: | 400 |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | bílá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
