Aduro 9.8
Kód: 50306.png?69639378)


Detailní popis produktu
ORIGINÁL JE JENOM JEDEN - Skvost z dílny dánských vývojářů krbových kamen Aduro - kulatá konvekční krbová kamna Aduro 9.8 jsou zvýšenou modifikací základního modelu Aduro 9. Spalovací komora je umístěna výše pro lepší komfort při přikládání a zlepšují výhled na plameny. V kombinaci s jednoduchým elegantním tvarem se hodí ke stěně i do rohu místnosti každé domácnosti.
Spodní část kamen (pod spalovací komorou) je prostor uzavřený dvířky, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podpalovače, rukavice apod..
Na horní část krbových kamen je možné pořídit kamennou desku (mastek, pískovec, nebo vápenec).
Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.
Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 9.8:
- Vysoká účinnost 81,3%
- Horní i zadní odkouření
- Trojí přívod vzduchu
- Regulace sekundárního a terciálního vzduchu nad dvířky
- Velmi účinný oplach skla
- Patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- Spalování dřevoplynů
- Objemná spalovací komora - polena až 39cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Nominální výkon (kW): | 8 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1200 |
| Šířka: | 500 |
| Hloubka: | 447 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 106,5 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 81,3 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 39 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
