Aduro 22.1 Lux
Kód: 50222.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Aduro 22.1 Lux jsou vysoká a štíhlá kamna na dřevo se zvýšenou spalovací komorou, což je velmi pohodlné. Minimalistický design, úzký tvar a lesklá skleněná dvířka dodávají kamnům elegantní vzhled. Kamna se díky malé hloubce dokonale hodí do místností s menším prostorem. Pro tato kamna je charakteristický také velký úložný prostor pod spalovací komorou, do kterého můžete uložit různé doplňky.
Patentované automatické zařízení Aduro-tronic zajišťuje, že můžete bez námahy dosáhnout čistého, efektivního a ekologického spalování.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 22.1 LUX:
- Elegantní skandinávský design
- Nízké emise 0,09%
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Luxusní potisk rámu dvířek - černý lesk
- Horní i zadní odkouření
- Trojí přívod vzduchu (primární, sekundární, terciální)
- Patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- Spalování dřevoplynů (dvojí spalování)
- Objemná spalovací komora - polena až 35 cm
- Praktický úložný prostor pod spalovací komorou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 5,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 5,5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1130 |
| Šířka: | 440 |
| Hloubka: | 403 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 91 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 35 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
