Aduro 19
Kód: 50591.png?69639378)


Detailní popis produktu
Aduro 19 jsou moderní krbová kamna pro milovníky kvadratických tvarů. Díky jednoduchosti a jemnému vzhledu se hodí do každé místnosti. Vyznačují se hlavně čistým designem, kvalitou použitých materiálů a vysokou účinností 81,6%.
Spalovací komora je vybavena kvalitním vermikulitem, který odráží teplo a v kombinaci s terciálním přívodem teplého vzduchu způsobuje spalování plynů vytvořených ohněm. Tím vzniká vyšší účinnost a zároveň minimum popela.
Pod spalovací komorou je prostorný zásobník na dřevo, takže máte palivo vždy po ruce.
Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.
Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 19:
- Spalování dřevoplynů
- Patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- Prostorný zásobník na dřevo
- Atraktivní cena
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 7 |
| Výška: | 985 |
| Šířka: | 487 |
| Hloubka: | 364 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 70 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 32 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 850 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 140 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
